| Liora a întrebat:

Hello. Cum sunteti? Intrebarea asta poate ca o sa fie un pic strange si da, stiu ca multi pun astfel de intrebari aici dar situatia sta cam asa in cazul meu : ok, deci am cunoscut un tip cam de 3 saptamani si am iesit in oras de cateva ori. Bun, greseala mea a fost ca l-am lasat sa ma sarute de la prima intalnire si de atunci se tine scai de mine. Oare el crese ca suntem impreuna? Ce ar trebui sa fac sa il tin un pic mai la distanta, sau ce sa ii spun ca sa inteleaga ca eu de fapt nu prea sunt tare interesatat de el ( asta am realizat numai acum), dar fara sa il supar prea tare?

5 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Iesi si cu altcineva in oras si fa in asa fel incat sa afle.Cand suna sa va intalniti spune-i ca nu poti, ca ai treaba, fara sa-i dai alte explicatii, mergi la un party ceva si pune poze pe FB sa le vada, cand suna, raspunde-i si spune-i ca esti ocupata si ca-l suni tu mai tarziu..care mai tarziu inseamna niciodata, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam plansa, tu? laughing

Pff, zi si tu ca te-ai cam grabit si vrei sa va mai cunoasteti.Ca nu vrei o relatie acum. Sau fi rece.

| DulceLup a răspuns:

Nu fii rea! Da-i o sansa.
Tu stii ca unii oameni ajung sa se casatoreasca si sa se iubeasca abia dupa 2-3 ani?
Unii chiar se casatoresc chiar si fara sex.
Altii fac totul la inceput, apoi divorteaza.
Acum priveste partea plina a paharului.

| AmNevoieDeUnRaspuns a răspuns:

Incearca sa eviti conversatiile lungi cu el... o sa vada daca are putina minte ca nu reprezinta un interes big grin... si poate o sa se plictiseasca