| KiddoKidduutzu a întrebat:

Hello.Deco imi place de`un baiat si am fost de cateva ori impreuna...dar ne-am certat din cauza unor prostii de genu ca il imbratisez pe ,,frate`mi-a,, si altele. Dar noi nici nu prea vorbeam acum il iubesc si el cred ca ma place si acum vorbim dar nu prea mult pentru ca nu prea stiu ce sa vorbesc cu el ma puteti ajuta va rog cu niste subiecte va rog multttt URGENT!

1 răspuns:
| ingerasdragalas a răspuns:

1 Elodia ( nu esti integrat social daca nu vb si despre ea)
2 O melodie/videoclip nou
3 Cunostinte comune (poate aveti prieteni comuni, dar n-o da in barfa nenorocita)
4 Intamplari din scoala (mai bagi si tu putina vrajeala sa para mai interesant); baluri etc.
5 Teme legate de revelion, paste, craciun (vezi tu): unde o sa-l faci, ce ti s-a intamplat anii trecuti.