| Lotus25 a întrebat:

Hello, fetelor sau chiar si baietilor, cunosc cativa baieti care ccred ca ma plac. Unul tot imi da sms.uri. cand ma vede ca sutt on pe facebook sau mess tot ma baga in seama, ma enerveaza! Altul imi trimite sns.uri si mai vorbesc sin cand in cand la telefon, el e ok dar ma enerveaza ca nu mereu stie sa vorbeasca asa cum ar vorbii un baiat dragut. Altul vorbest cu mine dintr.o data mai mult ca de obicei si e dragut, observ ca vrea sa ma impresioneze, altul mereu cand il vad ( e cu un etaj mai jos la scoala) si imi tot zambeste numai mie.ce sa ma fac? Nu imi place de niciunul si ma enerveaza cam toti.

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Doamne, si mie mi se intampla la greu. straight face in ultima vreme, toti retardatii le umbla nasu' numa' dupa fete, nu tocmai de nasu' lor. Si mie mi s-a intamplat. Chiar astazi ma dispera unu. Iti zic din prima: La telefon baga-i la lista de respingere si la blocare adresa, ca sa nu te mai poata suna nici sa iti trimita mesaje. ii vei gasi doar la apeluri nepreluate pentru ca le da auttomat ocupat. in caz ca te suna si cu privat, blocheaza si privatu pentru o perioada. Treaba cu facebook-ul, le poti spune verde in fata sa te lese in pace sau poate nu e scuipat intre ochi. eu daca as fi in locul tau, si sa zambeasca ala aiurea la mine, i'as face panarama sa nu mai aiba tupeu sa zambeasca si sa comenteze la mine a doua oara. tu nu ii mai baga in seama pentru o perioada si le va trece la toti ''dilema''

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Eu cred ca intr-o oarecare masura si tu le dai apa la moara. Nu ar insista atata daca i-ai refuza scurt si la obiect.

| SisMusic a răspuns:

Ca sa scapi de un baiat care te enerveaza ii zici astfel: "Bai lasa-ma in pace nu vezi ce penibil esti nu ma interesezi deloc! Ce ma tot freci la cap vezi-ti de viata ta!"
Si sigur ii inchizi gura!
Daca asta nu merge atunci nu ai sanse sa scapi de iei!winking

| Saphir100 a răspuns:

Eu zic sa le zici verde in fata ca nu esti interesata de ei si sa gaseasca alte fete...