| anonim_4396 a întrebat:

Hello!
Imi place de un baiat dar i-am povestit despre prietenul meu si nu am vrut sa ma despart, el mi-a zis sa nu mai ma vad cu el dar am refuzat... la scurt timp ne-am despartit cu adevarat nu a fost din cauza ce mi-a zis celalalt baiat.
Baiatul asta vrea mai mult de la o fata decat o simpla ieseala daca stiti la ce ma refer, dar eu sunt genul care nu se grabeste...
Si a ramas sa-l sun eu daca vreau sa iesim din nou.
Voi ce ati face?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adica vrea sex? sau o relatie?

| RAY a răspuns:

De ce nu ai o conversatie matura, serioasa? desigur barbati fac orice pentru sex nu poti crede ceea ce spune un baiat care gandeste cu penisul,, dar te atrage puternic fizic?

| RAY a răspuns:

Un badboys sa spun asa, sexul e o nevoie umana care nu trebuie sa presupuna o relatie, tu ai mai facut sex?

| RAY a răspuns:

Tu ai vrea sa faci sex cu el?

| sofisis a răspuns:

Practic ti-a spus ca nu vrea decat sex de la tine. Daca nu ai alte pretentii de la el...iesi. Daca visezi cai verzi pe pereti, inimioare si unicorni, dragoste si mai stiu eu ce, nu il suna. Nu e ce cauti tu.

| 4psiho a răspuns:

Depinde, sunt multe cazuri, sexul la prima intalnire poate pune bazele unei relatii amoroase de lunga durata.

Baietii intotdeauna se gandesc la asta, fetele sunt mai protective, si e bine, e natural ca femela sa fie selectiva, sa vada daca e bine ce alege sau nu.

Problema este daca tu simti ca este un baiat de incredere care nu si-ar bate joc de tine. Daca tu crezi acest lucru si vrei si tu "ceva mai mult" atunci ramane de vazut.

Mai depinde si ce varsta ai... sper din tot sufletul ca esti majora.

Daca nu, atunci ar trebui sa nu faci asta, si in orice caz, iti amintesc si de protectie, exista multe boli pe lumea asta.

Dar in general ca idee, e bine sa nu te grabesti, e ok felul in care gandesti.

Asteapta sa vezi cum gandeste el si ce face pentru tine chiar daca nu obtine acel ceva la care te referi. Cunoaste-l putin mai bine inainte sa-l cunosti... "putin mai bine".

happy Succes!