| Ioana22B a întrebat:

Hello! Sunt impreuna cu prietenul meu de o saptamana, iar pana acum ne-am vazut de 3 ori.De fiecare data ma pupa doar asa finut pe buze, nimic mai mult.Inseamna ca e timid?
Mentionez ca el imi vorbeste foarte frumos,a spus ca vrea sa o luam incet pentru ca vrea sa avem o relatie de lunga durata, frumoasa si bazata pe incredere.
Ar trebui sa fac eu primul pas? Si daca da, cand? Si eu sunt destul de timida...happy Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| pati2021 a răspuns:

Nu te grabi, lasa-l sa simta momentul, el se apropie incetisor dar sigur, am patit si eu la fel si acum avem 6 ani impreuna

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca pasul de care vorbesti, poate e mai timid sau asa cum ti-a zis... vrea sa o luati mai incet

| neutrino a răspuns:

Timida, timida, dar doresti cu acceleratul. De multe ori e mai bine cu "personalul".

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Aveti doar o saptamana. Nu cred ca e neaparat timid. Cred ca nu vrea sa crezi ca el vrea doar sex de la tine sau ceva de genul. Respect lui pentru asta. Si in plus, aveti doar o saptamana, ar fi culmea ca deja sa va bagati limbile pe gat. El o ia usor, pas cu pas. Fa la fel. Mai asteapta putin happy

| Dangel a răspuns:

Il lasi pe el sa faca primul pas si poate peste o luna o sa faceti sex salbatic.