| aliyo a întrebat:

Hello TPU...cum pot sa salvez o poza de pe photoinstrument?
Cand dau sus la SAVE nu merge, imi apare ca trebuie sa ma inregistrez.Am scris id meu, dar ce trebuie sa scriu la regodtration key? help me pleaselaughinghappy:*fund0iii

Răspuns Câştigător
| Sosetsicaaa a răspuns:

Buna ...trebuie sa ai photoscape si dupa ce l.ai instalat dai la screen caputure sau captureaza deschizi fereastra de la photoinstrunent si dai pe prima optiuneapoi iti apare ce ai capturat ca o poza in photoscape dai la crop sau cruponeaza zi decupezi ce te intereseaza? Fundita:*?

3 răspunsuri:
| SaMoriTu a răspuns:

Print screen iar apoi o decupezi

| AmaLyaWwe a răspuns:

Poti sa-i dai print.Si nu mai ai nevoie de nici o registration key or whateverwinking!