| CollaCuLamaiie a întrebat:

Hello, TPU (intrebare pentru baieti) Cand o sa gasesc si eu un baiat. care nu-i asa suparacios ...pe bune exista?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista numai ca trebuie sa stii pe cine alegi.

| albastrualb77 a răspuns:

Da, exista, poate inca nu ai gasit-o tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Blazer a răspuns:

Cred ca tii alegi din grupuri de pana in 17 ani si foarte inapti.

| CollaCuLamaiie explică:

Eu cer de la un baiat sa ma inteleaga ...si sa fie educat pana acum am fost numai cu fraieri care se credeau smecheri.de ce sunteti toti asa?:/

| yanis_2481 a răspuns:

Draga mea si persoana de langa tine nu e asa suparacioasa. se supara doar cand ii dai motive