| ค๓א a întrebat:

Hello unui baiat ii place de mine iar mie nu cum sa ii zic ca sa nu il dezamagesc?

chiAr si-a scris la status ca ma iubestestraight face

Răspuns Câştigător
| alecsutza_4184 a răspuns:

Pai incearca sa il iei la inceput pe ocolite si daca nu merge asa si nu intelege at treci direct la subiect dar incearca sa ii spui cat nmai tandru, mai calm si sa il faci sa nu se simta jignit intr-un fel.
la multi ani si succes!

9 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii`! mi se intampla si mie ff des. kel mai bine e sa fi directa si sincera`laughing sp ca nu esti interesata sau bagaio pe aia " nu pot am prieten si tzin ff mult la el.scz " sau " dka stie ca n-ai prieten poti sa ii sp ca iti place de cineva de ceva timp si speri sa reusesti sa stai cu el " laughing la mine functioneaza:* Sper ca te-am ajutat` pupiki:*:* ai grija de tinebatting eyelashes!

| Agradável a răspuns:

Zi ca nu e vina lui ca tie nu-ti place de el. Spune-i ca nu este genul tau de baiat si ca ar fi mai bine daca ati ramane doar prieteni tongue

| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a răspuns:

Daca esti sigura ca te iubeste spune`i pe mess ca deocamdata nu cauti "combinatii" si ca vrei sa fii singura pentru moment happy

| anananana a răspuns:

Eu una cred ca daca as fi in locul lui nu mi-ar placea sa fiu refuzat si chiar nu m`as simti bine. Da`i o sansa si poate cu timpul o sa te indragostesti de el :*

| Valy1106 a răspuns:

Incerca sa vb cu el si sa-i spui ca ai prieten si nu poti sa fi csi cu el in acelasi timp si il refuzi din cand in can ii zici ca nu este genul tau tu il iubesti ca pe un amic si sa incerce sa incerce sa uite sa nu te mai iubeasca si sa ramaneti amici sau mai poti face si alt fel te combini cu el stai 2-3 zile si apoi incerci sa gasesti un subiect de la care va puteti certa si ii spui ca gata nu mai vrei sa fii cu el sa va despartiti sa ramaneti amici poate alta data vei avea alta sansa si el o sa fie trist un pic dar ii trece.

| princessOfcaraibe a răspuns:

Am mai rasp la o intrebare exact la fel in fine ii spui asa : tu ma placi dar nu e reciproc, nu esti genul meu de baiat. nu sunt fata potrivita pentru tine(si mai bagi de la tine)

bafta!

| AleeeeeE a răspuns:

Se intampla cred ca pana la urma oricui sa fie pus in situatia asta.

Cel mai bine ar fi sa ii spui ca nu puteti fi impreuna. Daca vrea puteti fi amici.

Gandeste-te ca dupa aia sufera si mai rau straight face

Ai grija de tie:*!

| AleeeeeE a răspuns:

Tine*

| Denise a răspuns:

Pur si simplu incearca sa pastrezi distanta happy