| undercovergirl a întrebat:

Hello,
Vreau sa va dau ceva de gandit asa ca incep :
Acum ceva timp am cunoscut prin intermediul unor colegi un tip. Il numesc T. si incep prin a-l descrie ca pe un barbat "bine" in varsta de 35 ani ( apropo chiar nu ii arata, eu i-am dat maxim 28 laughing, care voia o relatie serioasa cu o fata. Prima data am vorbit la telefon si am stabilit o intalnire, in timpul careia am descoperit ca avem lucruri in comun si chiar suntem pe aceiasi lungime de unda. Am dorit sa fiu sincera si i-am spus ca am deja un prieten pe care nu doresc sa-l insel ( sa rectific : m-am despartit de prietenul meu acum o saptamana happy; ma rog a insistat ce a insistat dar probabil daca a vazut ca sunt ferma a lasat-o mai moale cu propunerile.
Chestia interesanta este ca de atunci ne-am tot intalnit ( bineinteles prietenul meu stia tot ) si am ramas amici ( un fel de amici care isi impartasesc secrete, etc ). Am inceput sa-l cunosc, mi-a prezentat prietenii lui, dintre care aici enumar unul deosebit, sa-i spunem R. cu care ma inteleg foarte bine. Sunt prieteni de cativa ani buni, de fapt sunt mai mult ca fratii si as vrea sa le fac o gluma.
O sa ziceti ca sunt nebuna, dar cand ne intalnim toti fac glume cu tenta sexuala despre ei doi; ceva de genul "Si, T. ce-ti mai face prietena R?" sau " Aseara cand ai plecat la tara, la parinti R. cu cine a dormit?"; Bineinteles ca nu se supara niciunul si cauta mereu sa-mi dea replica. Sunt foarte haiosi impreuna si radem foarte mult cand ne vedem. De asta m-am gandit ca de Ziua Indragostitilor sa le serbez ziua happy si as vrea sa le pregatesc un cadou deosebit dar nu am idei ( ma gandeam ceva de genul : tricouri imprimate cu numele lor si pe spate " Togheter forever" ).
Poate imi dati voi niste idei mai nebunatice caci chiar vreau sa le fac o surpriza. pup si astept cat mai multe idei happy

8 răspunsuri:
| undercovergirl explică:

Sorry, my mistake happy

| undercovergirl explică:

Dap, cam asa ceva happy

| DarQueen a răspuns:

Together Forever * scris corect laughing

| Viuvi a răspuns:

Sau tricouri cu : il iubesc pe T, T e viata mea, etc, asemenea si pentru R.Si cu niste sagetute, sa arate unul spre celalalt.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| alexutzu00791 a răspuns:

Sa nteleg ca tu esti un fel de fredsmug.

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Pai ai putea sa...nu nu nu dar...nu nu nu atunci depinde sunt:fata+baiat, baiat+baiat?
ca nu am inteles dupa ce imi zici te ajut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o vaca idioata, pardon am facut un pleonasm, ma limitez la vaca:-D