| Bagaciosul69 a întrebat:

Heloo,am 14 ani si am o prietena care are tot 14 ani. Vreau sa fac sex cu ea dar tot ma bantuie gandul ca sunt prea mic(nu am inca 18 ani).Ce ziceti daca eu cu ea ne dorim sa facem sex oare e bine sa facem? Dau funda! URGENT! P.S.Sar putea intampla ceva daca facem sex? Doresc cat mai multe raspunsuri!

17 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ea stie?

| Emilian65 a răspuns:

Sunteti cam micuti pentru a face sex. De intamplat, se poate intampla sa fiti viitori parinti daca o faceti si nu va protejati.

| Latinmoon a răspuns:

Mai aveti si voi rabdare macar 4 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu iei vreun pui de sifilis ca te omoara maicatalaughing

| Hakuouki a răspuns:

Stai, sunteti 2 fete si vreti sa faceti sex? Eu zic sa te mai informezi si sa mai astepti macar 2 ani, daca nu 4. La cum gandesti, mai bine nu faci de loc.

| Bagaciosul69 explică (pentru Hakuouki):

Nu sunt fata, sunt baiat.winking

| Hakuouki a răspuns (pentru Bagaciosul69):

Scuze, nu mi-am dat seama. Dar esti sigur?

| Bagaciosul69 explică (pentru Hakuouki):

Da.winking; 0

| anonimguy3 a răspuns:

Daca o sa fi tata la examenu de capacitate sa nu vi la noi.

| 1cristian1990 a răspuns:

Sunteti prea mici pentru asa ceva, probabil organismul vostru nu e pregatit! Eu zic sa mai aveti putina rabdare macar pana la 16 - 18 ani! E un lucru frumos sa faci dragoste, dar cred ca aveti lucruri mai importante de facut la 14 ani cum ar fi invatatul, excursii, diferite cursur pentru a invata ceva util pentru viata, ar trebui sa va informati mult inainte de a incepe asa ceva pentru ca o sa reapareti pe TPU cu alte problme si nu cred ca aveti nevoie de emotii si probleme in plus, eu zic ca e bine asa cum sunteti si orientati-va spre alte activitati, simtiti iubirea adolescentina nu o stricati cu o dorinta carnala, cel putin acum!

| somebodythatiusedtoknow a răspuns:

S-ar putea intampla multe, da. De exemplu, sa ramana insarcinata, sa contactezi vreo boala cu transmitere sexuala etc. Eu zic ca mai asteptati, e cam devreme pentru sex, doar v-ati facut buletinul. Ce atata graba?

| Dididia101 a răspuns:

Un sfat, mai bine nu o faceti pentru ca v-ar putea afecta sanatatea plus ca nu e in regula. Mai bine nu va grabiti si nu faceti chestii care ar putea sa schimbe totul.

| Constantinescu_Andrei_1989 a răspuns:

Mai bine te-ai informa. Si daca chiar va doriti o puteti face! Trebuie doar sa te protejezi si sa fi gentil cand intri acolo pentru prima data. Un preludiu lunnnnggggg!

| ToNNy123 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti macar pana la 16 ani. Nu e bine sa iti incepi viata sexuala de la 14 ani..Si poti lua SIDA sau ale boli luate prin sex.

| Anonimadepeyoutube a răspuns:

Sunteti prea mici. Daca doriti sa o faceti poate ati putea incerca altceva cum ar fi :
1.Sa umblati la zonele intime cand va sarutati.
2 va sarutati pe gat
3. Sarut frntuzesc
4.ii umbli la fund usor nu badaran o intrebi daca te lasa la sani poate isi pune mana in pantalonii tai
5. faceti dus cu lenjeria pe voi poate te lasa sa ii dai sutienul jos
6. Doar daca sunteti disperati va masturbati reciproc sau ii faci sau iti face oral
7. In timp ce sunteti in pat i saruti o dezbraci daca te lasa te dezbraca si ea pana la lenjerie va sarutati la locurile intime ii bagi mana in chiloti sai sutien ii pui mana ei in pantalonii tai dar nimic mai mult.
8.Dormiti cu lenjeria pa voi
Sper ca team ajutata. Funda?
PS:Sa nu i faci sex acum. Esti mic. Ai timp

| CatalinaHet a răspuns:

14 ani este inca o varsta destul de fragila la care organismul nu este inca bine dezvoltat. bine, acum cel mai mult conteaza ca amandoi sa fiti pregatiti si sa nu aveti niciun dubiu in privinta acestui pas si cel mai important, sa stiti sa comunicati despre asta.

| Adryan_Mytza_1997 a răspuns:

Hmm da s-ar putea sa ai SIDA boala transmisa prin sex happy