| fitzeee a întrebat:

HELP! cum se saruta cu limba?happy mi-e frica sa fac pasul asta pentru ca am un aparat dentar sad deranjeaza?

Răspuns Câştigător
| Mrlove a răspuns:

Nu deranjeaza am fost cu o fata care a avut aparat dentar si nu m-a deranjat deloc dar ai grija sa nu ii bagi limba pana in gat fi senzuala linistita dar si gentila in acelasi timp si restul vine de la sine bafta.

5 răspunsuri:
| Kerryn a răspuns:

Pai ce are limbutza cu aparatul dentar? tongue nu deranjeaza, si crede-ma tipu cind te va saruta, nici deloc nu se va gindi la aparatul tau dentar; d si nici tu. Nu te stresa din cauza asta! Te inteleg perfect, am purtat 2 ani si acum sunt uite asa -> big grin Si imi trecea si mie prin cap gindu asta, mi-am dat seama ca nu a avut nici un sens sa ma gindesc la asa chestie :* Bafta ^.^

| TheSearcher a răspuns:

O.o nu cred ca deranjeaza... doar ca e o problema cam mare. chestiile astea nu se explica pentru ca nu prea sunt cuvinte potrivite =). se experimenteaza si se invata; d. uitate la anumite faze din filme si vei vedea cum procedeaza (spre exemplu). nu au dintii legatura cu sarutul. mult succes XD

| Norocknolife a răspuns:

Nu deranjeaza, nu-ti fa griji daca te iubeste cu adevarat nu va fi nici o problema:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pupatu cu limba este ca si cum ai linge un cojac sau o inghetata.Totul merge de la sine. Si mie mi-ar fi frica dar nah ce sa fac din greseli invat big grin

| ღLucianaღ a răspuns:

Inchide ochii si totul va veni de la sine