| anonim_4396 a întrebat:

Help me...please in ultimul timp nu prea mai dorm deloc, nu mai pot sa dorm mai deloc;; asta de cand am probleme cu iubita (fosta iubita), ca nici eu nu mai stiu ce e acum dupa atatea ce s-au intamplat. e o perioada f grea pentru mine, mai ales ca o si iubesc mult. am 19 ani si e prima mea iubire cu adevarat. am mai avut o prietena, dar nu a fost ceva chiar serios. da.si inca ceva: mereu ma gandesc la ea si noaptea, ascult muzica si imi vine sa plang cand imi amintesc totul si mai si citesc uneori in jurnalul meu si vad acolo tot ce a fost. cei drept in ultimul tp nici nu prea mai am cu cine sa povestesc problemele mele. mie fff greu, si acum de ex e ora 3:10 min am si nu pot sa dorm. oare ce sa fac cu suferinta si tulburarile astea, va rog. o sa citesc fiecare mesaj de la voi, citind cu speranta ca poate o sa gasesc vreo rezolvare. mersi mult

Răspuns Câştigător
| cOnTexT a răspuns:

Stiu ce zici frate, e naspa sentimentul, iesi cu prietenii in oras, intalnestete cu alte fete ...etc Dar incearca sa i recastigi inima, doar ai mai reusit si inainte nu poate fi asa greu, Uite suno si vorbeste cu ea! Spune-i ca o iubesti, ca nu poti fara ea.

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vorbeste cu ea, cere-i sa va impacati!

| Blondamea a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar daca o iubesti atat de mult de ce nu te impaci cu ea? crede-ma ar fi mult mai bine si nu mai asculta muzica care iti face rau si nici nu mai citi din jurnal pentru ca si asta iti face rau.
inca o data imi pare rau pentru tine si sper ca totul sa iasa bine bafta.

| bibi5961 a răspuns:

Dau funditaaaaahappy

| bibi5961 a răspuns:

Mai marea problema decat cea a impacarii, este cea ca nu ne prea intelegem. cu toate ca amandoi ne iubim.