| Just a kid a întrebat:

Helpcryingmi-a raspuns la msg pana la urma si mi-a zis ca am vrut s ne desp d asta am parte ca el nu-i jucaria mea sa fac asa(cred ca se referea ca o zi ii zic sa ne desp paia ii zic sa ne impkm)cryingstiu ca are dreptate da vreau sa ne impacam nu vreau sal pierd.am mai facut asa de frt multe ori si niciodata nu sa mai suparat ba chiar era de acord sa ne impkm si totul era bine dupa aia.pls ceva sfaturi? eventual cum sa il fac sa ne impacamcryingva rog help.si nu-mi ziceti sa-l uit si sa caut p altu ca nu pot

2 răspunsuri:
| Just a kid explică:

Nu si-a gasit p altasadca pana la urma a zis ca vb diseara ca are trebuiesadda n-am rezistat sa astept asa ca i-am zis adio:-

| LoooVe <3 a răspuns:

Eu zic ca daca are 18 ani vrea doar sex de la tine.Varsta aici isi spune cuvantul. VOrbeste cu el si intreaba'l daca si'a gasit pe alta, ce asteptari are de la tine!