| zzi988 a întrebat:

Help! O fata pe care nu o suport sta cu un baiat de care imi place mult. Da eu am priete, dar nu pot sa nu il plac pe acel baiat. Prietenul meu este in clasa a7a si imi place si de el, dar baiatul asta este de varsta cu mine. Eu stiu ca lui ii mai place de mine si as dori sa stau cu el binenteles nu l-as insela de prietenul meu m-as desparti de elbig grin. Ajutati-ma va rogg. Cel mai bun raspuns primeste funtita :*:*

Răspuns Câştigător
| DenisaDenisuk a răspuns:

In primul' rand tu ce clasa esti?
In al doilea rand asteapta (stand cu prietenu tau actual) sa se desparta "baiatul" acela de prietena lui... scuze daca nu te-am ajutat

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

E o vb.un baiat e mult mai dorit d alte fete in cazul care e cuplat.e un fruct interzis cum s'ar zicetongue incearca s vb cu el.ca nu poti s stai deoparte in acest caz si vedeti cum rezolvatiwinking

| zzi988 explică:

In cls a 5a happybig grin