| candycane16 a întrebat:

Helppp! De ce in timpul actului sexual uneori aerul intra in vagin? de exemplu mie data trecuta in pozitia capra mi-a intrat aer in vagin, ce nu-mi era placut. e ceva grav? la cineva mai sunt asa cazuri? in asa situatie se poate de schimbat ceva? am in vedere ca nu vreau sa ma deranjeze.merci anticipatkiss

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Toata lumea pateste asta, mai ales in pozitiile cu penetrare din spate. Nu e nimic grav si nici nu ai motive sa schimbi ceva. Aerul intra si apoi iese, nici o problema.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu cred ca se datoreaza unui vagin prea larg. Ci mai degraba pozitiei. Mie mi se intampla foarte rar si nu ma deranjeaza deloc. Pot sa-ti spun cu certitudine ca vaginul meu este cam prea mic, iar penisul partenerului meu suficient de mare (peste medie semnificativ) ca nu dimensiunile sa fie problema.

| BlueEyes a răspuns:

A fost tare asta cu "pozitia caprii"! laughing
Relax, e normal ce zici tu acolo. Dar daca nu iti place si nu vrei sa mai ai probleme nu ai incotro decat sa schimbi pozitiawinking

| boyandme a răspuns:

Off doamne.rolling on the floor) "caprii"

| candycane16 explică:

Anonim>>>>Dada, asa ma simt incomod. chiar nici nu inteleg de la ce poate sa fie.inainte nu era asa. tare nu vreau sa ma deranjeze. sper ca se poate de facut ceva!

| candycane16 explică:

Brigaela>>>>>Dar nu are nimic cu aceasta ca vaginul fetei este prea larg? am citit pe un forum ca intra aer doar la acelea care au vaginul prea larg. pur si simplu m-a pus pe ginduri, deoarece ca vaginul meu este subtire si am vrut sa vad daca e adevarat.
oarecum, merci mult pentru raspunsurikiss
cum n-as da, ma simt penibil cind se intimpla asa ceva.(

| maya1311 a răspuns:

Stai linistita asta se int la toooata lumea nu e ceva grav, vre sh ea ...sa respirehee hee nu are ni o legatura cu `cat d larga esti` sau d ginecolog...
ce va apucat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla de la un timp si chiar se aud sunete... e ceva nasol sa zic, pana acum nu am avut probleme si chiar nu stiu de la ce ar putea fi, si tot in pozitia capra! La celelalte nu am probleme.chiar nu am idee ce avem.eu ma gandeam ca poate mi s-a largit prea tare de la dotarea prietenului meulaughing sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intimplat si mie in ultima perioada, sunt si eu intr-o situatie asemanatoare, ma deranjeaza foarte mult, dar voi consulta ginecologul meu zilele urmatoare si-ti voi scrie.

| Masinadescris a răspuns:

Vezi daca ti-a trebuit pozitia "mama iedului" laughing)