| Phaey a întrebat:

Here's the thing.
Am luat The Sims 3 (base game), nu a trebuit sa-l instalez - am avut un soi de hack cu care l-am pornit. Efectiv, jocul nu este instalat. Acum am luat The Sims 3: Pets. Cand incerc sa-l instalez, imi cere ca jocul de baza sa fie instalat.
As putea sa fac in vreun fel sa-l "pacalesc", sa nu mai fie nevoie sa descarc un fisier. iso (ca sa instalez si jocul de baza si sa pot sa instalez si Pets, etc.)

Funda, promit big grin

1 răspuns:
| LineGuide a răspuns:

Ai verificat cerintele?