| xandra_2748 a întrebat:

Hey. acum cateva zile v-am sps ca imi place de un baiat de a8a iar eu sunt a7a (pentru cei care nu stiau) i-am cerut idul colegei lui, el mi-a dat add si abia ieri am vb cu el, dupa cum am sps cred in continuare ca este un baiat ff de treaba. dar s-a auzit pe la urechile lui ca il plac colega lui i-a sps iar eu m-am simtit un pic jenata in fine am incercat sa ma prefac ca nu stiu acest lucru, se pare ca dupa ce am vb cu el pe mess a doua zi a intrebat o colega de-a mea daca il plac si daca vreau sa vb cu el (aici nu prea am inteles ce a vrut sa spn)si i-a mai sps cica nu stiam cum sa-l mai iau (adica ce sa il mai intreb)ca se vedea ca sunt indragostita spunea el. se tot intereseaza de mine. dar tot nu stiu ce sa cred probabil a intrebat-o sa vada daca este adevarat sa fie sigur ca nu sunt barfe. cum credeti ca as putea sa aflu daca ma place?/ aa si mi-a cerut si o poza, eu nu prea as vrea sa fiu prea directa cu el adica sa il intreb : hey baiatu tu ma placi vrei sa fim impreuna?" chestii de astea... as vrea aflu de la el daca ma place. nici nu stiu ce sa mai vb cu el cand intra pe mess adica sa il las pe el sa ma intrebe ce fac sau sa intru eu sa il intreb nu vreau sa par nici disperata dupa el.big grin multe fete mi-au sps ca este dragut :X:X va rooog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Salut, si eu sunt a 7 happy si sunt cam in aceiasi situatie.sa nu-i scrii prima, lasa-l pe el s-o faca. daca va simti nevoia si dorul de a vb cu tine, iti va scrii (daca are interesul)). si daca totusi incepeti sa discutati mai intreaba-l ce-i place, sportul preferat, muzica.etc. ca sa ai o cale mai scurta pina la el.si cind vb cu el fata in fata nu te emotiona, va crede ca estirusinoasa si chestii de genul asta. dupa ce ve-ti mai vb vreo saptamana sau ceva timp ai putea sa-i scrii daca te place, dar sfatul meu e ca intr-o zi, cind ve-ti doar voi 2 ( in pauza cumva)) sa te apropii de el si sa-l intrebi ( am observat ca baietilor le place sa le dai intrebarile si sa le zici totul in fata, cica daca nu le zici in fata inseamna ca nu e adevarat)). el de acum iti va spune in fata daca,, da" sau,, nu". si chiar daca va zice "nu", nu-ti fa griji, nu este ultimul baiat din viata tawinking Succes! sper ca te-am putut ajuta. pup!

| April27 a răspuns:

Sunt sigura ca este el! daca am dreptate te place daca nu ehh asta e : http://www.tpu.ro/......-pe-langa/ daca el e puteti fii impreuna:D

Funda?

| xandra_2748 explică:

Multumesc mult natashQa mi-ai fost de ajutor insa mai astept cateva raspunsuri:*

| xandra_2748 explică:

Nu este el. ar fi fost o mare coincidentalaughingMiley Cyrus as fi vrut eu...happy