| doll a întrebat:

Hey, ajutati-ma va rog, uite m-a sunat prietena unui baiat caremi place de el, care ziceam cami permit sa fac ce vreau cu el, ne sarutam, ne cuprindeam, mai multe.si acum m-a sunat si mi-a spus sa nu ma bag intre ei 2, ea crede ca numai eu sunt vinovata in aceasta, da sunt si eu, dar cred ca si el, nu trebuia sa faca asta cu mine, mi-a spus ca el stie ca ea m-a sunat, nici nu stiu ce sa fac acum, cum sa mai dau ochii cu el, nici cu sentimentele nu stiutiu ce sa fac, imi place f mult de el, si imi va fi foarte greu sa trc peste asta... dati-mi va rog niste sfaturi ce pot sa fac in asa situatie, multumesc sad

1 răspuns:
| Duhovnicul a răspuns:

Oricat de mult nu ai vrea sa auzi asta, intr-adevar asa cum spune prietena lui e cel mai bine pentru toti, tu esti a 3-a persoana in relatia lor deci esti in plus. Atat el cat si tu, sunteti vinovati de infidelitate, tu practic stiind ca el e cu cineva. De apreciat ca fata nu si-a pierdut cumpatul, ai grija ca data viitoare daca nu intelegi cu vorba buna s-ar putea lasa cu paruiala.