| andrada a întrebat:

Hey all happy
Imi place de un baiat de la scoala (nu e in clasa cu mine) si i-am dat add pe facebook dar inca nu mi-a dat accept. din cate am vazut nici nu prea intra dar nah. la scoala mie cam greu sa ma bag cu el in vorba pentru ca el nu sta decat in clasa straight face. uneori mai e in statia de autobuz cu prietenul lui si ma gandeam sa vorbesc atunci cu el. ce sa ii spun? ca nu pot sa-i zic "buna, cmf?" pentru ca nu ma cunoaste... inca laughing

Răspuns Câştigător
| liveforsport a răspuns:

Nu cred, ca o sa-i faci impresie rea, daca o sa te apropii de el si o sa-l intrebi cit este ora, apoi ii spui ca sunteti in aceeasi scoala si incepi sa comunici in fiecare zi cite putin si lui daca ii va placea de tine te va observa si iti va atrage atentie, iti trebuie doar curaj...winking succes!

1 răspuns:
| FlyingSoul a răspuns:

De acord cu @sanny boy Bft! Cucereste-l!