| marinageorgiana14 a întrebat:

Hey all!
Vorbesc non-stop cu un baiat pe facebook (coleg de scoala tongue), mereu cand avem ocazia...

Faza e ca...

Ma cheama mereu in oras, imi trimite :X, daca ii zic ca vin la el (in gluma) el spune hai, mereu e pozitiv cu mine, de exemplu acum a spus ca se duce sa impodobeasca bradul si eu i-am zis: vin sa ajut, si a zis hai..ne intelegem ca fratii

E posibil sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Lia340 a răspuns:

Mai mult ca sigur...De fapt el se intreaba acum daca tu il placi, incearca sa afle in mod subtil.

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

A spus "Ne înţelegem ca fraţii". Lasă lucrurile aşa cum sunt.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Copila naiva, asta vrea sa iti faca gaurica posta de revelion happy_)))

| corbulalbrosu a răspuns:

Da.Da. Da.

| neutrino a răspuns:

Este posibil sa te placa ca si pe o sora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El te place 100%

| marinageorgiana14 explică:

Mentionez ca imi mai face si complimente, cel putin asa cred eu, mi-a zis sa imi fac parul ondulat si sa ii trimit poza doar ca sa vada cum imi sta, si a zis ca imi sta super si dupa a zis: creata mea laughing si tot insista ca imi sta mai bine asa iar eu il contrazic big grin