| Frumusika24 a întrebat:

Hey! Am 13 ani si as vrea sa stiu cand esti virgina si faci pentru prima data sex tii se rupe himenul?big grin:d Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! da dar nu e neaparat de la primul contact sexual. poate sa se rupa si dupa 2, 3 contacte depinde de himenul fetei!

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, la aproximativ 98% din fete se intampla asa. restul au fie himen absent congenital, fie himen elastic (care se va rupe la prima nastere vaginala).

| gigiro a răspuns:

De obicei, da.Se mai intampla si esecuri, cand baiatul nu reuseste, sau cand fata are dureri prea mari si se opreste sau cand are himenul elastic.

| Cretaker a răspuns:

Tii se rupe himenul si te doaare daca esti virgina si faci pentru prima data sex tii se rupe himenul si daca ai 13 ani vrei sa stii.

| ahlrh a răspuns:

Nesatulelor.

| DayByDay a răspuns:

Da

| sweetgirl_2938 a răspuns:

Nu neaparat, se poate rupe si din al 2 contact sexual. Dar dupa primul contact sexual nu conteaza daca himenul mai este sau nu prezent pshic nu mai esti virgina chiar daca fizic da...
funda?hee hee

| cristinutz a răspuns:

Da din cate stiu eu ca si eu sunt tot virgina

| Lacrimi_8925 a răspuns:

Daca e elastic nu se rupe din prima happy

| ElDotore a răspuns:

Depinde cat de elastic este. Daca te-ai jucat prea mult inainte de primul contact sexual, s-ar putea sa fie putin elastic, si sa serupa mai greu. Oricum nu te speria, doare putin, sangereaza, dar dupa aia gata!

| honey_5661 a răspuns:

Desigur.prin contact sexual himenul desigur ca se va rupe. funda?:X

| cycylinu a răspuns:

Ti se rupe prostia ta din cap