| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am 14 ani si imi place de o colega.Acum vreo 2 ani mi-a spus ca ii place de mine si incet, incet a inceput si mie sa imi placa de ea.
Cum as putea sa ii spun ca imi place de ea?
Sunt cam timid big grin...

6 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Pune mana pe carte

| anonim_4396 explică (pentru shadow72):

Mersi de ajutorwinking

| shadow72 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere prietene...peste cativa ani o sa ma cauti sa faci cinste cu o bere.

| neutrino a răspuns:

Mai asteapta inca 2 ani, dupa care te poti duce la ea si sa-i spui tot. Sigur se va amuza si ii va face placere de ceea ce aude.

| MidnightR a răspuns:

Chestia e daca dupa 2 ani ei ii mai place de tine laughing
Roag-o sa va intalniti doar voi 2 si atunci ii poti spune.

| Andreiu68 a răspuns:

Copile,lasa fetele, esti prea mic, am eu 17ani si nu am avut niciodata o prietena, nu imi pare rau; si eu sunt prea mic pentru ele; Pe la 19-20 de ani atunci prietena; pana atunci vezi-ti de scoala, asculta-ma pe mine happy