| LaviniaTeodora a întrebat:

Hey, am intrat intr-o problema URIASA! Varul baiatului de care imi place sta prin spatele blocului meu, unde eu imi petrec ziua cam pe acolo... Lam intrebat daca varului lui ( Baiatul care imi place mie ) ii place de vreo fata...El a spus ca nu o place pe Lavinia ( adica eu ), el nu stie ca ma cheama Lavinia.
Eu nu il cred pentru ca el se comporta fumos cu mine, are grija de mine, se ingrijoreaza, daca lipsesc ii spune prietenului bun al sau ( Prieten care e bun si cu mine, care imi spune tot ce face ) ca ii este dor de mine, se prosteste ca sa ma faca sa rad, se preface ca cade, mereu imi ia pixurile, creioanele, etc daca imi cad si mi le da spunand : "Multumesc! ".Dar totusii... Nu stiu ce sa cred... Ii spune varului, prietenilor, colegilor sai ca nu ma place dar se comporta si vorbeste extraordinar cu mine.
Uitati mai vreau sa va mai spun cea : Noi doi stateam banca langa banca pana ce Doamnei i-a venit ideea ca cei din fata sa vina in spate, adica fiecare sa se miste cu o banca mai in fata, si cei care sunt in fata sa vina i spate, eu nu m-am mutat pentru ca am probleme cu ochii. Si el acum e in ultima banca, iar eu in prima. sad
Deci am doua intrebari : Credeti ca ma place? ( Dati-mi un sfat )... happy : Cum sa fac sa il aduc inapoi in fata?

2 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Problemele existentiale ale unui copil din scoala primara. laughing
Da-le Doamne minte.

Poate nu te place si incearca sa fie doar politicos cu tine. Dar dupa chestia cu "Doameni" nu cred ca el cauta iubita, avand in vedere ca "doamnei" se foloseste in 1-4. Asa ca, asta e dar nu cred ca el cauta iubita... Totusi nu crezi ca esti prea mica? Eu unul ti-as sugera sa nu te grabesti, "nu te lega la cap daca nu te doare".