| Skumpete a întrebat:

Hey am o intrebare cam lunga dupa mine!
Mie imi place de un baiat este in blocul de vizavi de vara el cam prin toamna se uita des la mine a sosit primavara chiar azi dimineata am iesit din microbuz si astepta un prieten eu mergeam inainte cu o fata mica cam de clasa a IV-a si am auzit ca spunea ce frumoasa este astazi ce credeti ma place sau nu eu pe el tot il plac dar nu stiu ce sa fac ajutati-ma! fundita

4 răspunsuri:
| GabiArian22 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el sa vezi ce reactie are atunci cand e langa tine.De asemnea ati putea sa iesiti in acelasi grup de prieteni si sa vezi daca are o atractie pentru tine.
Daca ai un prieten/prietena care il cunoaste roga-l/o sa te ajute sa vorbeasca el/ea cu el sau macar sa va apropie, sa va invite pe amanoi pe afara, la un suc, la un film ceva
Dupa ce ai intrat in vorba cu el, da'i de inteles ca il placi si ca vrei sa fii impreuna cu el

| Azµre a răspuns:

Bagă-te cu el în seamnă ce ai de pierdut? Dacă te place te scoate în oraș.

| Light2408 a răspuns:

1.Afli Adresa sa pe facebook, pui niste like_uri sau doar un coment si vezi reactia
2. Daca ai curaj apropie-te de el in real si spune ceva simplu" sal, ce faci, dupa raspunsuri iti dai seama tot
3. Vorbeste cu prietenul sau si intreaba-l doar daca lui ii place de tine, daca Da ii spune el sa faca primul pas catre tine.
Parerea mea, bft.

| aurelianaurelian41 a răspuns:

Cine este frumoasa, tu?