| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappy am o intrebare happy dar ma simt putin jenata iinsa nu am incotro. Am observat ca atunci cand sunt pe stop ma doare foarte tare vaginul[sunt virgina]. sunt foarte speriata, acum am observat ca si atunci cand nu sunt pe stop ma doare.sunt disperata sa nu am ceva grav! Va rog, orice raspuns, parere, conteaza! Multumesc

6 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Nu shtyu ce sa-ti zic,... dar sincer nu cred ca e ceva f grv. ceL mai bine e sa vorbeshty cu mamica ta! ea este sinura care va shty ce este de facut happy/. bafta! papa!

| briana a răspuns:

Vorbeste cu mama ta sa mergeti la un consult ginecologic. Sau daca vrei poti sa iti faci cateva seri baie fierbinti cu ceai de musetel e ff bun poate esti racita.

| vrrra a răspuns:

Vorbeste cu mama ta si du-te la ginecolog!

| pisy_9676 a răspuns:

In primul rind noi nu suntem medici sa stim ce ai iar in al doilea rind mergi la un ginecolog pentru a nu mai fi asa speriata si pentru ati disparea durerea

| gaby_4091 a răspuns:

Pai...S'ar putea sa ai cun chist
nu stiu nu pot sp ceva sigur
Du'te la un ginecolog el iti poate sp mai sigur
Poate nu vaginul te doare poate ovarele sau stiu eu
Eu am crezut ca ma doare operatia d apendicita si dup ce m-am duc laa control era ovarul drept foarte inflamat...
Cel mai sigur e sa mergii
Si nu'ti fie teama pentru ca nu te dezbraca atata trebuie' sa-ti ridici bluza de pe burta ca sa-ti poate vedea care e problema

| hunter2010 a răspuns:

Unele raspunsuri ce le primesti pot fi ajutatoare sau o sa fie in bataie de joc, asa ca nu astepta parerea noastra si mergi la un medic [daca esti timida de preferat femeie]