| mia13 a întrebat:

Hey.am si eu o intrebare.deci am cunoscut un tip acum doua saptamani printr-un nefericit accidentlaughingadica eu am intrat cu rolele in el dar e bine ca el statea pe banca.am inceput sa vorbim mi-a dat nr lui etc. eu l-am intrebat la un moment dat la caterinca daca are keta si a zis ca nu si daca nu il cred pot sa il controlez si sa intors cu spatele.eu i-am bagat mana prin buzunare la cur si el ma luase in brate si zambea ciudatlaughing. prima data cand l-am intrebat daca vine in hera a zis ca nu dupa aceea timp de o saptamana imi dadea mesaje incontinuu.azi l-am intrebat daca vine si a zis ca da, m-a intrebat daca doar noi 2 si am zis ca nu, cu niste prieteni. el a intrebat daca sunt fete "bune" si am zis ca da si a zis ca daca fac si o cominatie va fi perfect.eu i-am zis de o prietena de-a mea, i-am zis sa fie atenta cu ea.eu nu stiu acum, daca ma place sau simpatizeaza sau nu, pentru ca vorbeste foarte frumos mereu cu mine si mereu ma baga in seama. un sfat?

Răspuns Câştigător
| Adinnutza a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zc.mai propune-i sa iesiti mai intai cu alti amici pe urma voi doi asa doar ca amici la un suc la o plimbare cu rolele prin hera vorbiti si cunoasteti-va mai bine.acum nu iti poti da seama daca te place sau nu e prea devreme. poate ca intrebare de prietene bune doar ca sa vada ce zici.nu cred ca il int.asa ca vb iesiti si poate il intrebare daca te place sau te simpatizeaza asa putin.te pup si sper ca te-am ajutat:*:*

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Pune mâna pe o carte de gramatică şi vorbeşte mai adecvat (ca să nu zic frumos ).
Uită-te şi tu cum ai formulat întrebarea. E inadmisibil!

Baftă!

| mia13 explică:

Mda am cerut un sfat pentru faza care am dato.si nu pun mana pe nicio carte de gramatica, incerca sa scrii tu repede pe ipod fara greseli.straight face