| BestUser00 a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare: totul a inceput la inceputul sem acesta. M-am indragostit, de o super fata din scoala(de aceeasi varsta).Ok, cand eram prin preajma ei se uita pe ascuns la mine, iar cateodata cand ma uitam eu la ea, radea pe sub mustata. Mai departe am vorbit personal cu ea(nu foarte mult ca na ) Dupa ce am vb, a inceput sa ma salute de fiecare data cand m-a vedea.Toate bune si frumoase pana cand am vazut-o intr-o zii, mai singura. Am intrebat-o pe facebook daca era suparata sau trista, ca asa sunt eu mai griuliu. Ea imi raspundea ca nu e genul de fata ce crede vorbe goale pe facebook. Dupa 2-3 zile am intrebat-o daca ar vrea sa vina cu mine la un film..Raspunsul m-a socat:"Prietenii mei nu se duc si nu merg fara ei, Si am de invatat da nu pot, ca ies cu X si Y."
ok. dupa ce vin cu prietenii de la film( am luat deja bilete deoarece nu credeam ca refuza) a postat o poza cu ea in timp ce se uita la un film pe laptoop singura(culmea ironei).
Am intrebat-o dc m-a mintit si a spus ca a scris asta la sfatul unui coleg de clasa(cu care este prieten de"bloc") deoarece sunt prea insistent. Eu incapatanat am intrebat-o daca vrea sa o luam de la capat ea a fost de acord DUPA CARE NU MI-A MAI SCRIS SAU MACAR SA MA SALUTE.Ba chiar presupun ca e indragostita de acel "coleg". deoarece este mai tot timpul cu el in pauze(bizar e faptul ca se intalnesc mai mult in preajma mea) ieri mi-a scris "cf man",(fiind pe web) eu raspunzand, mi-a spus ca nu ea m-a salutat ci acel prieten.Deci habar nu am ce sa fac. m-am gandit s-o intreb ce am spus sau facut gresit, ca nu mai vorbeste cu mine aproape deloc(ici colo cate un salut) Please help.
Scuze de greselile de ortografie am scris-o in graba crying *?@_@? studying

Răspuns Câştigător
| dia200 a răspuns:

Nu inteleg dc nu gandeste cu propria minte si se lasa condusa de tipu ala. las-o in pace daca o sa ii vina mintea la cap o sa te caute ea. deonicei fetelor le plac llucrurile pe care nu le pot avea deci ignoro daca te cauta te place daca nu nu

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ești prea insistent.

| MidnightR a răspuns:

Deci fata nu are o minte a ei si trebuie sa stea sa intrebe pe altii despre ceea ce trebuie sau nu sa faca? Probabil ca colegului respectiv ii place de ea si cand s-a ivit respectiva ocazie a profitat de ea si te-a alungat fara nicio problema.

| BestUser00 explică:

Am sa tin cont, mersy happy Da, ce nu am mentionat este ca, de cam 2 ori, l-a rugat pe acel coleg, sa ma intrebe in numele ei, daca o plac sau nu laughing, deci este ff influentabila... Vorba romanului Bad Luck laughing