| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti atunci cand mergeti in club si dansati cu o tipa super misto, o cuprindeti de mijloc si simtiti ca bluza ei este ridicata va place sa atingeti constant pielea ei catifelata si fina?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Da.

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Daca are rochie, nu mai au ce sa atinga in afara de material.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru J0B0MAT):

M-am referit in cazul in care are bluza CITESTE ATENT INTREBAREA!

| J0B0MAT a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Iti dadeam si eu o idee noua

| TheLoveDoctorr a răspuns:

O da, metoda kino! O ador! Desigur ca profit de ocazie si o fac pe domnisoara in cauza sa fie confortabila cu prezenta mea acolo, langa ea.