| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti atunci cand mergeti la cabana cu gasca si se face noapte tarziu si ramaneti voi cu inca doua fete care va sunt prietene bune, beti vin/bere/lichior/vodka/whiskey si dansati asa lasciv toti trei si ajungeti la sex in trei, cum ati reactionat?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Pai... Am face sex.E ceva uman, nu? Am prostul obicei ce e drept sa ma joc pe la zonele intime cand sunt in situatii de genu, deci eu fac invitatia iar ele se bucura de cadoul meu.

1 răspuns: