| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti atunci cand sunteti intr-o relatie cu o fata superba frumoasa si vine momentul cand relatia incepe sa scartie va este frica sa va despartiti de ea fiind constienti ca n=poate nu veti mai gasi asa fata frumoasa?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Nu.
Apropo, întrebarea ta puțin modificată ar putea fi una foarte bună.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru LoveSleep):

Am vrut dar mi-au sters-o mau pus la cenzura totala

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tie de aia tiar fi frica? mie mi-ar fi ca numai gasesc una asa sincera, serioasa, de incredere etc

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Mane cand ai un 90-60-90 langa tine nu e de joaca

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Si tu ai asa ceva?

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Te cred

| Oana92 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mai Verginica, pai nu ziceai tu ca relatiile nu sunt bune? Ti-ai schimbat teoriile cat te-au tinut astia in time out? laughing

| WaterDrop a răspuns:

Ajungi sa-ti fie frica de asta daca nu ai destula incredere in tine sau esti o persoana superficiala.

| Kriss96 a răspuns:

Daca te-ai uita mai mult la sufletul fetei si nu la formele ei poate relatia nu ar mai scartai. Degeaba ai o tipa model langa tine daca incepe sa faca faze si te trezesti ca scartaie relatia ca parchetul.

| Steam321 a răspuns:

Mai rare cazuri de femei frumoase in Romania de asta nu suport eu
Romania

| Biu009 a răspuns:

Parca erai un adevarat fuckboy, badboy, ce-i cu frica asta pe tine? laughing)

| Filipshiattat a răspuns:

O dau drecu
Si daca nu mai gasesc alta ce?
Ce penal