| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti atunci cand sunteti la cabana si toata lumea danseaza si se iveste ocazia sa dansati cu fara single si sexy ( voi sunteti cu perechea) profitati de tot timpul melodiei sa o cuprindeti si sa i simtiti pielea fina?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Si daca ar are paduchii ce fac atunci colectie de ei? nu, dansez cu nici una eu dansez cu toate si daca am iubita n-am nevoie de altele, cei care ating sunt niste beta obsedati sexuali un alfa nu atinge nimic ala nu trebuie sa faca asa ceva ca prin fizic /carcater se remarca mereu

5 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Întrebi de parcă ar fi ceva comun ca băieții de pe site-ul ăsta să fie la cabană.
Cu toată lumea.
Dansând.
Cu o fată sexi și single...
și ei să aibă parteneră.

Mda, așa ziceam și eu!

| J0B0MAT a răspuns:

Fata single si sexy danseaza sola.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are psoriazis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a dat cu cremă de gălbenele.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Daca mai pui intrebarea odata, iti dau un biscuite.