| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reactionati în situația asta scăpată de sub control? Va aflați la nunta și urmează momentul terifiant pentru orice bărbat și anume, aruncatul buchetului miresei. Mireasa este dirijata de vornic sa se așeze în mijlocul sălii, iar în spatele ei sunt invitatele și domnișoarele de onoare. Mireasa arunca buchetul și îl prinde iubita voastră. Ea este extaziata, merge către vornic, ii smulge microfonul și îl împinge apoi spune cu voce tare "am prins buchetul, din acest moment sunt femeia ta și trebuie sa mă ceri de soție, nu vei scapa niciodată de mine". Toată sala e cu ochii pe voi, cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

"nu o cunosc, cu cine vorbeste?"

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Dincolo de complimentul pe care mi l-ar face printr-o asemenea scena, nu stiu daca as vrea sa fiu insurat cu o asemenea exhibitionista. happy
Cum as gestiona situatia? As pune un genunchi pe podea si lumea ar fi martora unei cereri in casatorie demna de Oscar...iar mai tarziu, vad eu cum o fac sa ma paraseasca pana sa ajungem la altar. laughing

| Nestiutorulnou a răspuns:

"Bine, fa, fie cum spui tu! Nunta o facem cand va participa o echipa romaneasca in UEFA Champions League, ca sa facem nunta pe stadion, cand vine vreun Real Madrid sau Bayern pe Arena Nationala. Te bagi?"