| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti si fete cand mergeti la cabana cu gasca (atentie sunteti cuplati!) si vi se pune pata pe o fata superba/ baiat misto acolo si sa zicem ca se iveste un moment oportun in care va aflati doar voi, restul fiind afara la gratar iar voi, ma refer la baieti o prindeti pe fata superba si o sarutati profund si rapid (va place) iar in cazul fetelor, va cuprinde baiatul misto si va saruta profund si rapid si pe urma continua ce avea de facut adica sa aduca hartie pentru foc, v-ar placea fetelor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai ceva cu cabanele astea.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru anonim_4396):

Cum am mai zis sunt obsedat

13 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu. De ce mi-ar plăcea? Dacă chiar aş vrea să "mă sărut profund şi rapid", aş merge la prietenul meu. Niciunul nu ar fi mai bun ca el, dăăăh.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Doub):

Pana intr-o zi

| Doub a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Până când o să vrem noi.

| J0B0MAT a răspuns:

Nup.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru J0B0MAT):

Nu esti de distractie

| J0B0MAT a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu asa ma distrez eu tongue

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru J0B0MAT):

Trece viata pe langa tine,. esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri

| J0B0MAT a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Am alte pasiuni

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Kiss them and never call them.Le place.

| Trenuletz a răspuns:

Nu mai ai la profil melodia aia cu Sandu Ciorba - Pe cimpoi? Ce dezamagire!

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Trenuletz):

Asta noua nu iti place?

| gabriela500gabita a răspuns:

Nu in nici un caz. Scuze de raspuns dar e adevarul meu.