| ONU_2429 a întrebat:

Hey baieti si fetebig grin
De fapt e intrebare adresata fetelrobig grin
Hmm sa incepbig grin
Luna viitoare este mjoratul iubitei melebig grinlove struck asa si de vre o cateva saptamani ma aflu in cautarea cadoului perfect pe care inca nu l am gasitbig grin

Ma gandeam sa i cupar un inel draguut:X am vazut ceva foarte dragut asa.
Ma gandeam sa mergem in seara aia sa ne plimbam sub clar de luna:X waw :X dragutlove struck si sa nu i dau cadoul pana nu ajung acasabig grin sa i fac o inima din lumanari parfumate:X si in mijloc sa i pun inelul inconjurat de petale:X si :Xwaw

Mai dati mi niste idei ce credeti ca si ar mai dori o fata big grin(e putin mai emonel:X) big grin

astept pareri si implicti primiti si funditabig grin!

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Un cadou simplu si fara bani prea multi ar fi urmatoru cumperi funda si hartie de cadouri, ai dai cu sprey pe cap stii tu de care ca sa ramana tapana vreo 2 ore o invelesti in hartie, ai pu si funda, te ridici pe varfuri si suni cu ea la sonerie...
Cand deschide ai zici SURPRIZAA. iaca si CADOUL big grin

1 răspuns:
| Didyi21 a răspuns:

De ce suma dispui?