| Anonim_3022 a întrebat:

Hey buna.
Daca am accesat un site, cum sa fac sa nu mai apara acolo sus cand dai prima initiala?
Am pus intrebarea aici pentru ca este foarte citita aceasta categorie.
Funda big grin va rog. urgent

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Te'am prins! ai intrat la ceva pornotongue?
glumeam.
intra la pagina de net, dai la "tools" din partea dreapta sus,
apoi clik "internet options", selektewzi "delete history",
si dai "ok", si s-a sters happy
funditabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Siteul tau contine cuvintele: xxx, porn, sex, gang bang, oral, anal?

| Miauti a răspuns:

@Derye! un site serios spune omul. de genul pedofile. sex minori 12 ani chesti din astea...

| Anonim_3022 explică:

Nulaughing dar am intrat pe un site...de pe alt calculator.si nu prea cred ca i`ar conveni persoanei respective chestia astalaughing

mersi:*

| Anonim_3022 explică:

@Derye!
Nu dearhappy
Nu contine cuvintele la care te gandesti tu non`stop.
Lasa`ti obsesiile acasa. E un site serioshappy