| Irina791 a întrebat:

Hey happy bună TPU, mă macină o întrebare pe care nu o pot zice direct(băieților) sper că voi primi răspuns și mă ve-ți ajuta)):Toți în adolescență doriți sex și după la >fel-30 ani cam așa.și doriți ca fetele cu care vă întîlniți să vă îndeplinească pofta,și ele o fac, însă cum vă ve-ți simți dacă soția voastră ar fi virgină/nope? Ce v-ar aranja cu adevărat? Ce opinie e în sec.21? Aici e anonim, sper răspuns sincer. Merci anticipat :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| dragosh a răspuns:

Majoritatea am dori(sau cel putin eu) ca prietena/sotia sa fie virgina...numai ca treaba asta cu "iubitele virgine" dupa o anumita varsta(sa zicem 17-18 ani e din ce in ce mai rara), la neveste de 25-30 cred ca ar fi o premiera sa existe(sunt dar f.rar)

| RAY a răspuns:

Toti barbati potenti, normali la cap stau cu o femeie pentru sex indiferent de varsta, e ipocrizie sa ceri asa ceva tu find deja de mult trecut de virginitate, eu unu nu vad rostul virginitati, ea nu garanteaza nimic, nu garanteaza ca nu te lasa pentru primul care i iese in cale nici ei ca el nu o va insela

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Virgina la 30 ani? No sheet laughing) Nu ma intereseaza daca e sau nu virgina, o relatie nu consta in virginitatea ei fiindca si daca e, o sa fie numa pana la prima partida, dupa aia se duce si virginitatea.

| peperonies a răspuns:

Veți*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi le-ar placea ca prietena lor sa fie virgina pentru ca ei ar fi "primul" pentru ele. referitor la intrebare, depinde de varsta. daca ai in jur la 30 de ani si esti virgina cu siguranta e ceva ciudat si cam naspa. inseamna ca e ceva in neregula daca ajungi la varsta aia virgia. zic de 30 pentru ca ai pomenit "sotie", si nu cred ca e cineva normal care se casatoreste la 25 de ani.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, atata timp cat exista o iubire adevarata nimanui nu cred ca-i va pasa daca ea este virgina pana in noaptea nuntii, ma rog, nu spun ca n-ar fi un lucru bun.

| redy04 a răspuns:

Ai gresit target-ul persoanelor. Ar trebui sa ii intrebi strict pe aia care au intalnit fete virgine. Din experienta iti spun urmatoarele: Este ok sa fie virgina pana la o anumita varsta. Ca e mai usor sa experimenteze. Unii ar zice ca la 20+ e mai ok fiindca are varsta necesara. Da si nu prea. Ca la varsta aia deja cheful de a experimenta scade. Deja se asteapta ca tu sa o satisfaci si ea de cele mai multe ori pauza. Ceea ce pentru orice barbat potent nu e o optiune. In alta ordine de idei, e bine sa te educi putin sexual inainte de 20, 21 de ani as zice eu. Nici prea devreme, dar nici prea tarziu ca e cosmar. Am vazut si cupluri care s-au pastrat pana la casatorie, insa daca te intalnesti cu ei pe strada zici ca traiesc pe alta lume. Asta nu stiu daca o sa se inteleaga prea bine, dar asta e. Ceri detalii pe privat daca nu intelegi.

| Irina791 explică:

Vă mulțumesc mult pentru răspunsuri sincere :* 30 ani mă refeream la bărbați pentru însurare(vîrstă medie), m-am exprimat greşit..eu am doar 17 la moment, am dorit să văd atitudinea băieților deoarece virginitatea e o chestie legată de tradiție în familia mea. Mulțumesc mult happy

| Danutbanica a răspuns:

Hey...nu cred ca toți vor sex depinde de genul de persoane cu care vorbesti. Oricum intr-o relație la un moment dat tot se va ajunge și acolo, întrebarea este cât de repede, asta depinde de ambii parteneri. :*