| AssassinXD a întrebat:

Hey! Care ar fi cel mai bun mod sa-i spun unei fete ca o plac? Stiu ca ea nu cauta pe moment o relatie din pacate dar petrecem mult timp impreuna si ne place sa iesim sa ne plimbam, etc. Ma astept la un refuz ce-i drept, deci asta nu prea ar fi o problema...

Răspuns Câştigător
| NRazvan a răspuns:

Nu-ti pierde increderea in tine. Continua si vei avea de castigat ori o foarte buna prietena ori o iubita. Oricum ai da-o nu ai nimic de pierdut. Asteapta sa vezi dorinta de relatie si din partea ei. Succes!

2 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă te aştepţi la un refuz, de ce vrei totuşi să faci asta?

| Morfino1 a răspuns:

Întreabă pe Facebook