| Dana_8418 a întrebat:

Hey ce faceti?love struck am si eu o problema wecandu` trecut am fost intr-o excursie cu sc si acolo ne-am distrat toti si eu m-am atasat de un baiat care are prietena si toata excursia am stat impreuna de mana ne sarutam am dormit cu el( doar atat) si acum cand am venit acasa e` cu pr:-s daa se tot uita insitent la mine...acum tot timpu ma gandesc la el ce sa fac?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai 2 variante ori o faci pe prietena lui sa sufere si tu sa fii cu el ori il lasi impace pe baiat si ii explici sa ramana cu prietena lui asa sa nu o faca sa sufere.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Stiu ca esti foarte mica si inca nu ti-ai creat principiile de viata, dar, draga, niciodata, dar NICIODATA nu stai cu un baiat care e deja CUPLAT!
Invata asta cat mai curand si n-o sa mai suferi nici tu, nici altii care n-au nicio vina!

| ioana16 a răspuns:

Pai...thinking cel mai bine pentru tine ar fi sa nu te implici sufleteste sad adica...nu sti ce e in mintea lui. tu stai in banca ta si in caz ca se desparte de prietena lui fi sigura ca tu esti urmatoarea pe lista. succes >big grin

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Scz dar, esti o *** in devenire. Adica sti-ai ca are prietena si te-ai dat la el?
Tie ti-ar convine daca ai avea un prieten si el ar merge intr-o excursie si s-ar saruta cu o fata?

Nu cred ca tie ti sar convine. Ce nu-ti place tie, nu-i fa la atlcineva.
Si da? Lasa-l, ca vezi ca se da la toate fetele in timp ce ''are prietena''
Asta nu merita sa aiba prietena.
Daca a facut. o cu aia adica in timp ce era cu ea si te. a sarutat pe tine, fi sigura ca cand o sa fie cu tine o sa se sarute cu alta! Cine inseala odata o sa insele si de mai multe ori happy

Bafta! pa, pa

| roberTh a răspuns:

Uita`l. probabil a fost doar asa o aventura.