| marinageorgiana14 a întrebat:

Hey. Cum vi s.ar parea daca doi adolescenti are face dragoste dar nu in sensul ala. Ma refer ca s-ar putea dezbraca dar same ramana in lenjerie intima iar baiatul sa ramana in boxeri si sa se sarute sa o mangaie pe corp si baiatul sa stea deasupra fetei? Un coleg de al meu a facut asa numai ca era in blugi--- mie mi sar parea super

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E o forma de petting. Este ok daca cei doi au o relatie serioasa si peste 17 ani. daca nu, este o prostie.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Jocul este periculos și se poate termina cu finalizare!
Ai grijă!
Pa, pa.

| madyddd a răspuns:

Dragoste fara penetrare?!
sau sex, parca ca se numea...

In fine, intrebarea ta, tu cumva te referi la petting?

| marinageorgiana14 explică (pentru madyddd):

Cum adica

| marinageorgiana14 explică (pentru madyddd):

A da. la petting ma refer

| neutrino a răspuns:

Da, se poate face dragoste si cu blugii pe tine, dar te chinui mai mult si e pacat.

| Emilian65 a răspuns:

Pe moment este bine pentru amandoi, dar pentru el vor aparea doua probleme: ejaculare in boxeri si dureri de ousoare.

| Danysan a răspuns:

Daca tie ti se pare super de ce nu faci si tu asta? Eventual se lasa si cu un sex oral si sa fie si reciproc nu vad care e problema.Sincer ce varsta ai? Daca te agiti asa o sa ajungi intr-o zi sa o faci pe bune, asta incerc sa iti arat.Jocurile erotice duc la de obicei la sex normal. Daca inatarati organismul sa vezi cand te apuca si nu te mai poti abtine si o faci dintr-o nebunie de moment.Mai usor cu pettingul. seara faina.

| grab a răspuns:

Dragoste cu blugii e ca si cum ai manca in fuga.
cand esti hotarata sa te iubesti, te asezi, gandesti problema, va dezbracati usor topless, apoi din preludiu zboara si restul de chilotaraie si treceti la treaba usor, asezat pana unde va simtiti pregatiti sa mergeti. nu cu blugi, nu cu veste, nu cu sutiene cu 5 zavoare, etc...