| Pιxxιε a întrebat:

Hey! Cunosc un baiat, imi place de el, si aseara m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna. Mi-a placut faptul ca m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna, nu daca vreau sa ne combinam,, sau o formula de genu.
Si am observat demult ca ii place de mine, si mie mi-a placut si imi mai place de el.
Dar, colegii mei il considera cam cocalar(inculusiv cea mai buna prietena, colega).
Este un baiat pe care il place cam toata scoala.si inclusiv cateva colege.
Si stiu ca sfatul vostru va fi sa fac ce simt.sau ceva de genu.
Dar eu am si un fel de teama sa zic. dar nu chiar teama.
Nu prea imi place sa fiu cu cineva din scoala.pentru ca mi se pare diferit...
In special. din cauza profesorilor. Ce ma sfatuiti?:*
FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

Pai eu cred ca daca il iubesti cu adevarat asta nu ar trebui sa te deranjeze.eu am stat ca un baiat din sc 3 luni sh nimeni nu a zic nimic chiar daca se stia.sa sti ca asta nu trebuie sa va afecteze

4 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ii spui sa fiti impreuna dar sa nu afle nimeni de voi.

| Elisa a răspuns:

I spui ca si tu vrei sa fi impreuna cu el dar numai cu o conditie:
- sa nu afle nimeni.

Daca vrea cu adevarat sa fie impreuna cu tine o sa accepte.

FUNDA?

| mihaibr11 a răspuns:

Salut! Poti sa ii spui ca vrei sa fi cu el si sa-i explici parerea ta despre scoala, iar daca chiar vrea sa fie cu tine, nu mi se pare ca ar fi un sacrificiu mare din partea lui sa nu va "afisati" la scoala. Cam asta ar fi sfatul meu. Succes

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Eu te sfatuiesc draga mea sa fii cu el dca te place atat de mult si daca il placi...te pup! funda te rog?