| Maria1678 a întrebat:

Hey! De ce atunci când ma sărut cu iubitul meu imi pune mâna pe sani si fund? Nu zic ca nu imi place dar el ce simte atât de wow? Sau eu ce ar trebui să fac când sta cu capul pe sânii mei? Gen unde sa imi pun mâinile? Mentionez ca este prima mea relație si ca am 17 ani si ca avem 5 luni de relație ❤

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Anumite zone ale corpului provoaca excitatie pentru partener. Iar baietii sunt campioni la pus mana pe fund si pe sani (nu ti se intampla numai tie, stai linistita!) laughing)
Poti incerca si tu asta; sa atingi pe partener in locuri care crezi tu ca ti-ar provoca placere. Doar asa vei intelege ce simte el cand pune mana pe tine. Fa-o usor, fara violenta. Explica-i ca faci asta mai mult ca experienta personala, pentru ca astfel de semne pot da impresia ca esti pregatita sau ca il inviti la o partida de sex.
Cand pune capul pe sanii tai, incearca sa-i mangai fata, sa te joci cu parul lui (chiar daca e scurt). happy

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Maria, cartea aia de matematica nu se citeste singura si cu atat mai putin exercitiile nu se rezolva singure.

| Goete a răspuns:

Ai putea sa-i pui si tu mana pe ****... la inceput prin pantaloni

| anonimuIl a răspuns:

Ai 17 ani și pui întrebări de fată de 12 ani și aveți și 5 luni de relație.

| yhua a răspuns:

Eu un obicei normal

| AdelaOT a răspuns:

Este normal si toti baietii fac asta(: daca e iubitul tau e foarte bine si e normal sa ti placa si tu daca simti nevoia sa treci la nivelul următor cu el, eu zic sa o faci ca dupa poate regreti ca n ai facut o si iti zic sincer, e bine sa regreti ca ai facut o decât ca n ai facut o. Da, si el simte o anumită placere cand te atinge si încearcă sa l atingi si tu in punctul sensibil si sa nu uiti de săruturile pe gat! sunt importante si o sa il excite la maxim.