| andreeahd a întrebat:

Hey! de.ceva timp am cunoscut un tip. locuim in acelasi cartier..ma simt ft bne in compania lui..la fel si el. vorbeste foarte frumos cu mine este atent tot timpul..ne.am atasat ft rapid..ieri..doua persoane mi.au zis sa nu mai vorbesc cu el deoarece el e curvar si vre a doar sa se culce cu mine..ne.am vazut de multe ori dar nu a avut intentia decar sa ma sarute si sa ma stranga in brate..nu stiu ce sa fac..eu am prins mare drag de el.ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Sa continui relatia dar fara sa te implici sentimental mai mult decat atat, si sa fii atenta. Nu ii da ocazia sa ia ceva de la tine prin forta. In cateva saptamani ai sa stii despre ce e vorba.

1 răspuns:
| AndreiMihaiLNM a răspuns:

Da am patit, pot fi doar gelosi pe el (oameni sunt foarte josnici mai ales daca sunt gelosi sau urasc pe cineva ).