| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey domnisoarelor, voi ati accepta o relatie cu un barbat care nu are bun personal si traieste de pe bunurile firmei unde lucreaza? Ma refer ca chiria o plateste firma, telefon personal nu are ca il foloseste pe ala de firma si foloseste masina firmei. V-ar placea asa iubi?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Sa aibă o mașină de lux de firma (Audi, BMW, Mercedes), sa o scoată în oraș. Dar depinde de fata dacă ar accepta și astea cu condiția ca merge cu mașina de fiță.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Presupun ca sunt fete carora le-ar placea, care nu s-ar uita la caracter su alte lucruri si este si cealalta categorie in care le-ar placea sa stea si nu ar conta ca au aceste lucruri sau nu le au.

| Catrice a răspuns:

Și? De unde știi că nu-și permite? Dacă deja are totul asigurat, de ce să nu profite laughing
Știu relații de genul, chiar și cu copii și care inca sunt.

| Goete a răspuns:

Fetele din ziua de azi nu avem iubit personal, ci traim cu iubitul care ni-l ofera ziua.
Ti-ar placea asa iubi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar accepta profitoarele că are bunuri că dacă nu ar avea nu s-ar uita la el. Că nu e atracție fizică și mai mult ca sigur daca tipul nu e in stare sa o combine și fără lucrurile astea, că nu are nimic în cap.