| anamaria200517 a întrebat:

Hey...
E posibil ca unui machedon sa ii placa de mine happy
Nu ne cunoastem de mult timp...dar intr-o seara ne-am cam apropiat unul de altul(sa nu va sara gandul in alta partelaughing )
Vreau sa stiu care ar fi "consecintele" daca as fi cu el.tin sa mentionez ca eu sunt romanca
Am pus intrebarea asta aici, pentru ca am auzit multe variante legate de "relatia dintre un machedon si o romanca" si as vrea sa stiu mai multe big grin

4 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Daca iti place go4it!

| sweetangels a răspuns:

Eu chiar inclin spre romani, nu mi-a placut niciodata un strain sau sa fiu cu el desi am avut f multi care se dadeau la mine dar mie imi place sa vorbesc...in limba mea...e posibil sa te placa de ce nu?

| NoRegretsxx a răspuns:

Aia au mai mult treaba intre ei. De fel parintii barbatilor machedoni sunt problema. Evita relatiile serioase cu ei.

| Ezeru a răspuns:

Nu ii lasa pe oameni sa stea in calea fericiri tale...
Nu este nici o problema daca partenerul(a) este tigan, evreu etc... Astea nu te definesc ca persoana ci tu singur faci asta.
Pur si simplu incearca sa il cunosti sa vezi ce persoana este si daca chiar il iubesti incerca-ti o relatie.winking