| LaviniaPisi a întrebat:

Hey eu sunt in clasa a 6a plac un baiat din clasa a 7a si el nu stie nimic despre mine ca si cum nu as exista si eu sunt putin cam timida de felul meu ca sa ii spun ce simt si el este mai popular decat mine si nu stiu ce sa fac! funda cel mai bun raspuns (^_^)

Răspuns Câştigător
| oanazuzi a răspuns:

Pey trebuie sa incerci sa devii populara dar sa fii tot u inceraca sa mergi cu el acasa daca aveti acelasi drum si stai langa el iar la scoala cand este el de serviciu pe scoala spune-i unei colege sa mearga cu tine si spune-i ei sai ceara ceva iar in momentul cand vine inspre voi prefate ca te-ai impiedicat si cazi in bratele lui succeswinking
de fapt sunt in aceiasi situatie dar eu sunt a 7 el a 9:d

2 răspunsuri:
| sunt a răspuns:

AAAA, m-am prins acum, a fost vorba despre Bogdan din a saptea, care acum este in a opta...laughing

| Fluturas_3457 a răspuns:

Eu tot sunt a sasea il plac pe unu din a7a.Noi am fost vara la tabara in bulgaria si in camera cu mine era o fata din a7a in clasa paralela cu el.El o place si acum pe fata asta.Pe urma vb prin skype i-am spus,.Cu toate ca sunt si eu timida. Poate stii tu pe cine va de la el din clasa si intreaba-l daca stie daca are facebook.si spui! sukkces! capul sus!