| StillMissYou a întrebat:

Hey!
Eu sunt indragostita de fostul meu!
Am avut niste probleme ne.am certat!
Eam sunat de ziua luea si am vb foarte bine impreuna.
Am vb ca mi-e dor unul de altu?
El are o prietena si eu l-am intrebat daca e indragostit asa tare de ea el mia raspund doar ca tine la ea nu asaca indragostit drep ca n-am inteles ce o avut invedere?
Cum credeti mai este o sansa sa fiu cu el!?
Drept ca pe net ma ingnoara (putin).(mult)

Răspuns Câştigător
| Olguta_1071 a răspuns:

Salut.nu stiu daca nu e indragostit de ea,,,poti sa lupti pentru el,, dar mai este ceva la baieti nu prea le place cind fugi dupa el,, incearca sa fii mai mindra sa nu-i atragi atentia o vreme ...iti va fi greu aceasta e evident,dar daca faci un efort,, vei vedea ca se vor schimba toate,,,, nu stiu sper sa iasa bine,,,,

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Acest site este ca sa pui intrebari si ceilaltzi sa-si dea cu parerea nu ca noi sa ne chiorim ca sa-ti descifram intrebarea.

| Bibutzu a răspuns:

Buna!

Trebuie sa lupti si sa-l recastigi.
Incearca sa-ti schimbi lookul vestimentar( acum De Pasti.mergi la shopping si inoiesteti garderoba cu hainute sexy). Schimbati atitudine fata de el.nu-l mai "cauta" lasa-l sa observe ca te-ai schimbat. poate va fi curios si isi va intoarce obiectivul spre tine.
Incearca sa nu te holbezi la el.lasa-l pe el sa te admire.
Incearca sa fi surprinsa in companie cat mai mulor baieti. pentru ai trezi sentimentul de gelozie.

| 2dmv a răspuns:

In primul rand e adevarat ca in popor cele 10 clase nu sunt obligatorii la romani, apoi pana mea nu stii sa scrii corect o intrebare pe TPU sa te poata si ajuta lumea nu sa faca integrame, noroc ca asemenea intrebari mai sunt cu zecile pe TPU si mai descifrez de altundeva! Eu zic sa il recuceresti!

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Skuze dar nu am inteles nimic...

| Monicaツ a răspuns:

Nu am inteles nimicbig grin