| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cand un baiat va da de inteles clar direct pe fata ca vrea doar sex de la voi, iar voi nu sunteti "pregatite de sex" de ce in loc sa va retrageti elegant si va vedeti de viata voastra, preferati sa ramaneti in realtia cu baiatul care vrea sex sperand in mod ambitios ca il veti cuminti sau sa il condamnati la abstinenta pana sunteti pregatite? si cand va paraseste/insala tot noi suntem porci?

Răspuns Câştigător
| annonim677 a răspuns:

*** ma pe maicata sa te eliberezi de stresu asta ca se vede ca duci lipsa.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scrie partea mea feminima =depinde de barbat,daca e frumos poate as vrea o aventura cu el, daca e bogat poate cade ceva, daca e ca majoritatea las refuza, femeile nu au dorinte sexuale cu majoritatea barbatilor, citeste cartea sexualitatea feminima ai sa vezi ca femeile nu prefera majoritatea dintre noi, un studiu demonstrat ca doar 10-15% atrage sexul opus cu restul se compromit si ele

| Violleta2022 a răspuns:

Nu generaliza, nu toate fetele dau dovada de prostie!
Mai sunt si multe care parasesc relatia, din cauza asta!

| ExprimareLibera a răspuns:

Pentru că ele nu stiu ca sunt la vârsta strabeterii cearsafurilor si cred ca si băieții trebuie să fie ca ele.
Am dreptate?!

| Axde a răspuns:

Pentru ca pot!