| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum ati reactiona in situatia asta, iesiti cu iubi la suc, intrati in local, salutati multimea, va asezati pe scaun la masa si aveti nevoie sa mergeti la toaleta. Cand veniti de la toaleta il vedeti pe iubi ca cocheteaza cu chelnerita si nici unu nu se eschiveaza cand ajungeti la masa. Cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Depojar_Ponaru_1998 a răspuns:

Secsi balamuk

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Un mic scandal.

| Xinnicut a răspuns:

Sincer nu stiu situatia dar poate se cunosteau sau tipu e sociabil nu fa impresi asa usor

| Maly29 a răspuns:

Simplu, imi iau lucrurile si plec, ar fi culmea să mă ofer să îi întreb dacă doresc ceva de băutwinking

| MariaAna111 a răspuns:

Ești mondial, ce întrebări pui tu nu pune nimeni?