| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reacționați atunci când iubitul vostru va face cadou o apa de gura?

Răspuns Câştigător
| unu1doi2noua9sase6 a răspuns:

Il scuip

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îi fac cadou o periuță de dinți.

| Sofer a răspuns:

Se putea un cadou mai incendiar dar luând în considerare că apa de gura e pentru sănătatea ei și al lui în a nu imprastia microbul.

| Lukasssz a răspuns:

Pentru ai curăța gura înainte să îi facă oral.Mi se pare normal

| iulia0514 a răspuns:

Îi mulțumesc și cu proxima ocazie Îi facă cadou un deodoranthappy

| ILikeBlackCats a răspuns:

Ii fac cadou un pat. Si caut încă o chirie.

| Continchiscontsters a răspuns:

Se gândește la sănătatea ei frate, laughing)) și ia vroia dubai trist laughing)))

| spuncevreau a răspuns:

Așa e că te-ai trezit cu iubitul tău făcând asta?
E doar o metodă subtilă prin care încearcă să-ți spună că îți miroase gura

| Gr4ande440q a răspuns:

Probabil are probleme la ficat

| Aleacn a răspuns:

Îi zic: Mulțumesc, oricum nu aveam chef sa te pun sa cumperi, acum ca ai cumpărat o singur nu mai trebuie sa te oblig eu.