| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reacționați atunci când locuiți cu iubitul vostru de câteva luni, iar într-o zi când veniți acasa de la munca va găsiți toate lucrurile voastre lângă ușa cu un bilet pe care scrie "Pleacă"?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Viginica dar faci discriminari, da o varianta si pentru barbati in intrebarile talewinking

ma transpun in lgbt pentru scenariul tau si zic ca daca as fi fata si as gasi acest 'pleaca' pe usa si toate lucrurile, as scrie inapoi un mesaj sub forma unei epigrame:

unui fatalau de "dana budeanu"

toata viata ti-a placut doar mancarea gatita de mama ta,
iar acum ai inceput, sa te comporti fix ca ea.
fatalau cu haine scumpe, arogant si exigent,
la capitolul pasiune-n pat, mereu ai fost corijent.

cum ar spune delia, hai ramai cu mama ta,
iti las pe usa acest mesaj, dar ti-as spune du-te-n...ea! (nr.mama ta)

| ILikeBlackCats a răspuns:

Scriu pe bilet "Plec, dar doar pentru ca veneam acasa ca sa mă despart de tine, oricum nu ma meritai"

| Sportacus123 a răspuns:

Dacă aș fi femeie mi-aș chema prietenele-https://youtu.be/2tGTCDfUAgY